Menu Zamknij

Matematyka u Kopernika

Zapraszamy wszystkich uczniów powiatu nowotomyskiego do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie Matematycznym MATEMATYKA U KOPERNIKA. Szczegóły w regulaminie.

Seminarium astronomiczne

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych im. Mikołaja Kopernika w Nowym Tomyślu zaprasza wszystkich uczniów do udziału w „Seminarium Astronomiczno-Geograficznym”. Celem konkursu jest popularyzacja wśród uczniów astronomii, astronautyki i nauk geograficznych. Konkurs obejmuje swoim zasięgiem młodzież uczącą się w szkołach na terenie powiatu nowotomyskiego na trzech poziomach: ósme klasy szkół podstawowych, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Konkurs odbędzie się 11 grudnia 2018 r. o godz. 9.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Policealnych im. Mikołaja Kopernika przy ul. Tysiąclecia 6.

Patronat nad seminarium objął Starosta Nowotomyski Pan Ireneusz Kozecki.

Nauczycielami odpowiedzialnymi za przeprowadzenie Seminarium są: Daria Bąkowska – nauczycielka geografii i Marek Tudorowski – nauczyciel matematyki. Termin rejestracji uczestników do 9 listopada, natomiast termin przesyłania prac konkursowych do 30 listopada 2018 r.